В цій статті детально розглядаємо: Огляд актуальних штрафних санкцій за відсутність обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності в Україні у 2024 році.
Який штраф за відсутність ОСАГО в 2024 році?

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСАГО) є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів в Україні. Відсутність ОСАГО тягне за собою накладення штрафу. Розмір штрафу за відсутність ОСАГО в 2024 році залишиться незмінним і становитиме:

 • Для фізичних осіб: від 425 до 850 грн.
 • Для юридичних осіб: від 850 до 1700 грн.

Крім того, за відсутність ОСАГО водій може бути позбавлений права керування транспортним засобом на строк від 3 до 6 місяців.

Тому, щоб уникнути штрафів та інших неприємностей, всі власники транспортних засобів повинні вчасно оформлювати поліс ОСАГО.

Огляд актуальних штрафних санкцій за відсутність обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності в Україні у 2024 році

 1. Штраф за відсутність ОСАГО для фізичних осіб: від 425 до 850 грн.
 2. Штраф за відсутність ОСАГО для юридичних осіб: від 850 до 1700 грн.
 3. Позбавлення права керування транспортним засобом на строк від 3 до 6 місяців.

Варто зазначити, що розмір штрафу за відсутність ОСАГО в 2024 році не змінився порівняно з попереднім роком.

Також слід пам’ятати, що відсутність ОСАГО може призвести до інших проблем, таких як:

 • Відмова в страхових виплатах у разі ДТП.
 • Проблеми з реєстрацією та перереєстрацією транспортного засобу.
 • Складнощі з продажем транспортного засобу.

Тому, щоб уникнути цих проблем, всі власники транспортних засобів повинні вчасно оформлювати поліс ОСАГО.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215