В цій статті детально розглядаємо: Кроки, які слід вжити у випадку втечі винуватця ДТП з місця події, включаючи збір інформації та звернення до поліції.
Що робити, якщо винуватець втік з місця ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди, на жаль, не є рідкістю на наших дорогах. Іноді трапляється так, що винуватець ДТП втікає з місця події. У такій ситуації важливо знати, як правильно діяти, щоб захистити свої права та інтереси.

Кроки, які слід вжити у випадку втечі винуватця ДТП з місця події

 1. Залишайтеся на місці події. Не покидайте місце ДТП, навіть якщо ви не постраждали. Це важливо для збереження доказів та для того, щоб поліція могла провести розслідування.
 2. Викличте поліцію. Повідомте про ДТП в поліцію за номером 102. Постарайтеся максимально точно описати подію, назвати марку та номер автомобіля винуватця, а також напрямок, в якому він поїхав.
 3. Надайте першу допомогу постраждалим. Якщо в результаті ДТП є постраждалі, надайте їм першу допомогу до приїзду швидкої допомоги.
 4. Сфотографуйте місце події. Якщо у вас є можливість, сфотографуйте місце ДТП, пошкоджені автомобілі та сліди гальмування. Ці фотографії можуть стати важливими доказами у справі.
 5. Запишіть дані свідків. Якщо є свідки ДТП, запишіть їхні імена, адреси та номери телефонів. Їхні свідчення можуть допомогти поліції встановити особу винуватця.
 6. Зверніться до своєї страхової компанії. Якщо у вас є поліс автострахування, зверніться до своєї страхової компанії та повідомте про ДТП. Страхова компанія повинна відшкодувати вам збитки, завдані вашим автомобілем.
 7. Проконсультуйтеся з юристом. Якщо ви постраждали в ДТП і винуватець втік з місця події, проконсультуйтеся з юристом. Юрист допоможе вам захистити ваші права та інтереси, а також отримати компенсацію за завдані збитки.

Пам’ятайте, що втеча з місця ДТП є кримінальним злочином. Якщо винуватця ДТП буде знайдено, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215