В цій статті детально розглядаємо: Розглядаємо важливість туристичного страхування для українців при поїздках за кордон, яке покриває медичні витрати та інші ризики.
Навіщо українцям для виїзду за кордон туристичне страхування?

У наш час подорожі за кордон стали невід’ємною частиною життя багатьох українців. Ми їдемо на відпочинок, в гості до друзів чи родичів, у відрядження. І в кожному з цих випадків важливо подбати про своє здоров’я та безпеку. Саме тому українцям для виїзду за кордон необхідно туристичне страхування.

Що таке туристичне страхування?

Туристичне страхування – це вид страхування, який покриває медичні витрати та інші ризики, пов’язані з поїздкою за кордон. Воно може включати в себе:

 • компенсацію витрат на медичне лікування;
 • компенсацію витрат на медичну евакуацію;
 • компенсацію витрат на репатріацію тіла;
 • компенсацію витрат на затримку рейсу;
 • компенсацію витрат на втрату багажу;
 • компенсацію витрат на юридичну допомогу.

Чому українцям потрібне туристичне страхування?

Є багато причин, чому українцям потрібне туристичне страхування. Ось деякі з них:

 • Медичні витрати за кордоном можуть бути дуже високими. Навіть за невелику травму чи хворобу можна заплатити тисячі доларів. Туристичне страхування допоможе вам покрити ці витрати.
 • Медична евакуація може коштувати дуже дорого. Якщо ви захворієте або отримаєте травму за кордоном, вас можуть евакуювати додому на літаку. Ця процедура може коштувати десятки тисяч доларів. Туристичне страхування допоможе вам покрити ці витрати.
 • Репатріація тіла може коштувати дуже дорого. Якщо ви помрете за кордоном, ваше тіло повинно бути репатрійовано додому. Ця процедура може коштувати тисячі доларів. Туристичне страхування допоможе вам покрити ці витрати.
 • Затримка рейсу може коштувати вам багато часу і грошей. Якщо ваш рейс затримається, ви можете втратити гроші на готель, харчування та інші витрати. Туристичне страхування допоможе вам компенсувати ці витрати.
 • Втрата багажу може коштувати вам багато грошей. Якщо ваш багаж буде втрачено або пошкоджено, ви можете втратити гроші на одяг, електроніку та інші речі. Туристичне страхування допоможе вам компенсувати ці витрати.
 • Юридична допомога може коштувати вам багато грошей. Якщо ви потрапите в юридичні проблеми за кордоном, вам може знадобитися юридична допомога. Ця допомога може коштувати тисячі доларів. Туристичне страхування допоможе вам покрити ці витрати.

Як вибрати туристичне страхування?

При виборі туристичного страхування необхідно враховувати наступні фактори:

 • Країна поїздки. Деякі країни мають більш високі медичні витрати, ніж інші. Тому важливо вибрати страховий поліс, який покриває медичні витрати в країні, в яку ви їдете.
 • Тривалість поїздки. Чим довше ви будете перебувати за кордоном, тим вище буде ризик захворіти або отримати травму. Тому важливо вибрати страховий поліс, який покриває весь період вашої поїздки.
 • Вид подорожі. Якщо ви плануєте займатися екстремальними видами спорту, вам необхідно вибрати страховий поліс, який покриває ці види спорту.
 • Вік і стан здоров’я. Якщо ви маєте хронічні захворювання, вам необхідно вибрати страховий поліс, який покриває ці захворювання.
 • Сума страхового покриття. Сума страхового покриття – це максимальна сума, яку страхова компанія виплатить вам у разі настання страхового випадку. Важливо вибрати страховий поліс з достатньою сумою страхового покриття.

Де купити туристичне страхування?

Туристичне страхування можна купити в страхових компаніях, турагентствах і онлайн. Найзручніше купити туристичне страхування онлайн. Для цього вам потрібно зайти на сайт страхової компанії і заповнити заявку на страхування. Після цього вам на електронну пошту буде надіслано страховий поліс.

Висновок

Туристичне страхування – це важливий документ, який може захистити вас від фінансових втрат у разі настання страхового випадку. Тому українцям, які планують поїздку за кордон, необхідно обов’язково оформити туристичне страхування.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215