В цій статті детально розглядаємо: Актуальна інформація про штрафи за перевищення дозволеної швидкості на дорогах України у 2024 році, включаючи нові тарифи та санкції.
Штрафи за перевищення швидкості у 2024 році

Швидкість — один з найважливіших факторів, що впливають на безпеку дорожнього руху. Перевищення дозволеної швидкості може призвести до серйозних наслідків, таких як ДТП, травми і навіть смертельні випадки. Тому в Україні діють суворі штрафи за перевищення швидкості, які постійно переглядаються та оновлюються.

Актуальна інформація про штрафи за перевищення дозволеної швидкості на дорогах України у 2024 році, включаючи нові тарифи та санкції

У 2024 році в Україні діють наступні штрафи за перевищення швидкості:

 • За перевищення швидкості на 20-50 км/год — штраф 340 гривень.
 • За перевищення швидкості на 51-100 км/год — штраф 1700 гривень.
 • За перевищення швидкості на 101-200 км/год — штраф 3400 гривень та позбавлення водійських прав на 6 місяців.
 • За перевищення швидкості понад 200 км/год — штраф 5100 гривень та позбавлення водійських прав на 1 рік.

Крім того, за перевищення швидкості на дорогах, де встановлені обмеження швидкості 20 км/год, передбачений штраф у розмірі 2550 гривень та позбавлення водійських прав на 6 місяців.

Також варто зазначити, що в Україні діє система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, в тому числі перевищення швидкості. Камери автоматичної фіксації встановлені на багатьох дорогах по всій країні, і вони фіксують порушення без участі поліцейських. Штрафи за порушення, зафіксовані камерами, надсилаються водіям поштою.

Отже, перевищення швидкості в Україні карається суворими штрафами та іншими санкціями. Тому водіям слід бути уважними та дотримуватися встановлених обмежень швидкості, щоб уникнути неприємностей.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215