В цій статті детально розглядаємо: Інформація про розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху, зокрема за проїзд на заборонений сигнал світлофора у 2024 році.

Безпека на дорогах є пріоритетом для всіх учасників дорожнього руху. Одним із найпоширеніших порушень, яке може призвести до серйозних наслідків, є проїзд на заборонений сигнал світлофора. У 2024 році штрафи за таке порушення значно зросли, тому важливо бути особливо уважними за кермом.

Інформація про розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху, зокрема за проїзд на заборонений сигнал світлофора у 2024 році

 • Проїзд на червоне світло світлофора – 510 грн
 • Повторне порушення протягом року – 1020 грн
 • Проїзд на заборонений сигнал світлофора з виїздом на зустрічну смугу – 1020 грн
 • Повторне порушення протягом року – 2040 грн
 • Проїзд на заборонений сигнал світлофора, що спричинило створення аварійної ситуації – 1530 грн
 • Повторне порушення протягом року – 3060 грн
 • Проїзд на заборонений сигнал світлофора, що спричинило ДТП – 2040 грн
 • Повторне порушення протягом року – 4080 грн

Крім того, за проїзд на червоне світло можуть позбавити водійських прав на строк від 3 до 6 місяців. Таке покарання застосовується у випадках, коли порушення спричинило ДТП або створення аварійної ситуації.

Зверніть увагу, що штрафи за проїзд на червоне світло в 2024 році значно зросли порівняно з попередніми роками. Це пов’язано з тим, що таке порушення є одним із найнебезпечніших на дорогах і може призвести до серйозних наслідків. Тому будьте особливо уважними за кермом і дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Пам’ятайте, що безпека на дорогах залежить від кожного з нас. Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху та бережіть себе та інших учасників дорожнього руху.

Який штраф за проїзд на червоне світло в 2024

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215