В цій статті детально розглядаємо: Інформація про розмір штрафів за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння в Україні у 2024 році.
Скільки доведеться заплатити за керування в нетверезому стані у 2024 році?

Керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння є серйозним правопорушенням, яке може призвести до трагічних наслідків. В Україні за керування в нетверезому стані передбачені суворі штрафи та інші покарання.

Інформація про розмір штрафів за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння в Україні у 2024 році:

 • За керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння:

– Штраф у розмірі 17 000 гривень;
– Позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років;
– Конфіскація транспортного засобу.

 • За керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння:

– Штраф у розмірі 51 000 гривень;
– Позбавлення права керування транспортними засобами на строк від двох до п’яти років;
– Конфіскація транспортного засобу.

Крім штрафів та позбавлення права керування транспортними засобами, за керування в нетверезому стані передбачена також кримінальна відповідальність. Якщо внаслідок керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння була заподіяна шкода здоров’ю чи майну інших осіб, водій може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за статтею 286 Кримінального кодексу України.

Варто зазначити, що розмір штрафів за керування в нетверезому стані в Україні може змінюватися з часом. Тому перед тим, як сідати за кермо в нетверезому стані, слід перевірити актуальний розмір штрафів.

Керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння є серйозним правопорушенням, яке може мати трагічні наслідки. Тому не варто ризикувати своїм життям та життям інших людей. Якщо ви плануєте вживати алкоголь або наркотики, не сідайте за кермо.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215