В цій статті детально розглянемо такі питання: Дізнайтеся, як швидко та легко перевірити страховку вашого автомобіля за номерним знаком онлайн. Покрокова інструкція допоможе вам з’ясувати, чи дійсна ваша страховка та які умови її покриття.

Перевірка страхового поліса за номерним знаком автомобіля є важливою процедурою, яка дозволяє вам переконатися в наявності та актуальності вашого страхового захисту. У разі дорожньо-транспортної пригоди наявність дійсної страховки є обов’язковою умовою для отримання компенсації збитків.

Дізнайтеся, як швидко та легко перевірити страховку вашого автомобіля за номерним знаком онлайн

 1. Зайдіть на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).
 2. Натисніть на вкладку “Перевірка страхових полісів”.
 3. Введіть номерний знак вашого автомобіля у відповідне поле.
 4. Введіть код зображення, щоб підтвердити, що ви не є роботом.
 5. Натисніть на кнопку “Перевірити”.

Після цього ви отримаєте інформацію про наявність та статус вашого страхового поліса, включаючи дату початку та закінчення його дії, тип страхового покриття та страхову компанію, яка його видала.

Якщо ви не знайшли інформації про свій страховий поліс, це може означати, що він недійсний або не був зареєстрований в МТСБУ. У цьому випадку вам слід звернутися до своєї страхової компанії для отримання додаткової інформації.

Покрокова інструкція допоможе вам з’ясувати, чи дійсна ваша страховка та які умови її покриття

 • Крок 1: Зайдіть на сайт МТСБУ.
 • Крок 2: Натисніть на вкладку “Перевірка страхових полісів”.
 • Крок 3: Введіть номерний знак вашого автомобіля у відповідне поле.
 • Крок 4: Введіть код зображення, щоб підтвердити, що ви не є роботом.
 • Крок 5: Натисніть на кнопку “Перевірити”.
 • Крок 6: Ознайомтеся з інформацією про ваш страховий поліс, включаючи дату початку та закінчення його дії, тип страхового покриття та страхову компанію, яка його видала.

Якщо ви не знайшли інформації про свій страховий поліс, це може означати, що він недійсний або не був зареєстрований в МТСБУ. У цьому випадку вам слід звернутися до своєї страхової компанії для отримання додаткової інформації.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215