Висока вологість у приміщенні може створювати некомфортні умови для життя та сприяти розвитку цвілі. У цій статті ми розповімо, як за допомогою доступних матеріалів та простих кроків можна створити ефективний саморобний осушувач повітря.
Якщо у вас вдома надто волого: Як зробити ефективний саморобний осушувач повітря

Висока вологість у приміщенні може створювати некомфортні умови для життя та сприяти розвитку цвілі. У цій статті ми розповімо, як за допомогою доступних матеріалів та простих кроків можна створити ефективний саморобний осушувач повітря.

Крок 1: Зберіть необхідні матеріали

 • Пластиковий контейнер з кришкою (бажано прямокутної форми)
 • Силікагель (можна придбати в магазинах з товарами для саду та городу)
 • Ножиці
 • Скотч
 • Маркер

Крок 2: Підготуйте контейнер

Зніміть кришку з контейнера та відріжте верхню частину контейнера за допомогою ножиць. Залиште приблизно 10-15 см від дна контейнера.

Крок 3: Додайте силікагель

Покладіть силікагель на дно контейнера. Кількість силікагелю залежить від розміру контейнера та рівня вологості у приміщенні. Як правило, для невеликого контейнера достатньо 1-2 склянок силікагелю.

Крок 4: Закрийте контейнер

Накрийте контейнер кришкою та заклейте її скотчем. Переконайтеся, що контейнер закритий герметично, щоб волога не могла проникати всередину.

Крок 5: Розмістіть осушувач повітря в потрібному місці

Помістіть саморобний осушувач повітря в приміщенні, де потрібно знизити рівень вологості. Це може бути ванна кімната, кухня, спальня або будь-яка інша кімната з високим рівнем вологості.

Крок 6: Слідкуйте за осушувачем повітря

Кожні кілька тижнів перевіряйте стан осушувача повітря. Коли силікагель стане вологим, його потрібно замінити на новий. Ви можете використовувати маркер, щоб відмітити дату, коли ви замінили силікагель. Таким чином, ви зможете легко відстежувати, коли потрібно проводити заміну.

Саморобний осушувач повітря – це ефективний та економічний спосіб знизити рівень вологості у приміщенні. За допомогою простих матеріалів та кількох простих кроків ви можете створити осушувач повітря, який допоможе вам підтримувати комфортний рівень вологості у вашому домі.

  By Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215