Не всі породи дерев однаково годяться для опалення. Деякі з них можуть виділяти мало тепла та сильно забруднювати димохід. У цій статті ми розглянемо, які породи дерева краще уникати при заготівлі дров, щоб ваш дім залишався теплим та безпечним.
Дають мало тепла та забруднюють піч: Які породи дерева краще не рубати на дрова

Опалення будинку дровами – це традиційний і економічний спосіб обігріву, який використовується в Україні вже багато століть. Однак не всі породи дерев однаково годяться для опалення. Деякі з них можуть виділяти мало тепла та сильно забруднювати димохід.

У цій статті ми розглянемо, які породи дерева краще уникати при заготівлі дров, щоб ваш дім залишався теплим та безпечним.

1. Тополя

Тополя – це м’яка порода дерева, яка легко спалюється і дає мало тепла. Крім того, тополя сильно забруднює димохід сажею та креозотом, що може призвести до пожежі.

2. Верба

Верба – ще одна м’яка порода дерева, яка не підходить для опалення. Вона також дає мало тепла і сильно забруднює димохід. Крім того, верба схильна до гниття, що робить її недовговічною.

3. В’яз

В’яз – це тверда порода дерева, яка горить довго, але дає мало тепла. Крім того, в’яз виділяє багато диму та сажі, що може призвести до проблем з димоходом.

4. Клен

Клен – це тверда порода дерева, яка горить довго і дає більше тепла, ніж тополя, верба та в’яз. Однак клен також виділяє багато диму та сажі, що може призвести до проблем з димоходом.

5. Дуб

Дуб – це тверда порода дерева, яка горить довго і дає багато тепла. Однак дуб дуже важко розколоти і він дорого коштує. Крім того, дуб виділяє багато диму та сажі, що може призвести до проблем з димоходом.

6. Сосна

Сосна – це хвойне дерево, яке горить швидко і дає багато тепла. Однак сосна виділяє багато смоли, яка забруднює димохід і може призвести до пожежі.

7. Ялина

Ялина – це хвойне дерево, яке горить швидко і дає багато тепла. Однак ялина також виділяє багато смоли, яка забруднює димохід і може призвести до пожежі.

Висновок

При виборі дров для опалення будинку слід уникати порід дерев, які дають мало тепла та сильно забруднюють димохід. До таких порід відносяться тополя, верба, в’яз, клен, дуб, сосна та ялина. Краще використовувати тверді породи дерева, такі як береза, граб, бук та ясен. Вони дають більше тепла і менше забруднюють димохід.

    By Ельвіра Століна

    Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


    Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215