Бюджетно і з комфортом: Названі 5 найпопулярніших зимових лайфхаків для водіїв авто

Зима ставить перед водіями особливі виклики, але існують перевірені способи, які допоможуть зробити використання автомобіля в холодну пору року більш комфортним та безпечним. У цій статті ми зібрали п’ять найкращих зимових лайфхаків для автомобілістів, які не потребують значних витрат.

Зима ставить перед водіями особливі виклики, але існують перевірені способи, які допоможуть зробити використання автомобіля в холодну пору року більш комфортним та безпечним. У цій статті ми зібрали п’ять найкращих зимових лайфхаків для автомобілістів, які не потребують значних витрат.

1. Використовуйте старі килимки для утеплення

Якщо в вашому автомобілі немає спеціальних килимків для утеплення, ви можете використовувати старі килими або шматки тканини. Розкладіть їх під капотом, щоб захистити двигун від холоду. Це допоможе зменшити час прогріву та зберегти тепло в салоні.

2. Залишайте двигун увімкненим під час зупинок

Якщо ви плануєте коротку зупинку, наприклад, щоб зайти в магазин або забрати дитину зі школи, не вимикайте двигун. Це дозволить зберегти тепло в салоні та полегшить запуск двигуна після зупинки.

3. Використовуйте обігрівач салону

Обігрівач салону – недорогий і ефективний спосіб зігрітися в машині. Він працює від прикурювача і може швидко обігріти салон. Вибирайте обігрівач з термостатом, щоб регулювати температуру.

4. Тримайте в машині аварійний набір

У зимовий період аварійний набір стає ще більш важливим. У нього повинні входити: аптечка, ліхтарик, запасні батарейки, теплі ковдри, лопата, буксирувальний трос і світловідбиваючі жилети. Тримайте набір у легкодоступному місці.

5. Використовуйте зимову рідину для склоочисника

Зимова рідина для склоочисника містить спирт, який запобігає замерзанню води в бачку та на лобовому склі. Вона також ефективно видаляє бруд і сніг. Використовуйте тільки спеціальну зимову рідину, оскільки звичайна може замерзнути і пошкодити систему склоочисника.

 • Які 5 зимових лайфхаків для водіїв?
 • Чи потребують ці лайфхаки значних витрат?
 • П’ять найкращих зимових лайфхаків для автомобілістів: використання зимових шин, підтримання чистоти фар, використання розморожувача для замків, утеплення автомобіля, використання антифризу.
 • Ні, ці лайфхаки не потребують значних витрат.

  By Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215