В цій статті детально розглядаємо: Рейтинг найнадійніших та популярних страхових компаній України, що пропонують страхування для туристів, з оглядом основних програм і послуг.
ТОП-20 кращих страхових компаній з туризму

Плануєте незабутню подорож? Не забудьте про страхування, яке стане вашим надійним супутником на відпочинку. Український ринок страхування пропонує широкий вибір компаній, що спеціалізуються на туристичних полісах. Ми склали для вас рейтинг ТОП-20 найкращих страховиків, які забезпечать вам спокій і захист під час мандрів.

Рейтинг найнадійніших та популярних страхових компаній України

 1. УНІКА
 2. PZU Україна
 3. Allianz Україна
 4. MetLife Україна
 5. AXA Страхування
 6. ERV Україна
 7. ВУСО
 8. АХА Страхування
 9. Universalna
 10. Провидна
 11. ТАС
 12. Альфа Страхування
 13. Арсенал Страхування
 14. Оранта Страхування
 15. Княжа
 16. АСКО-ДМС
 17. СГ “Гарантія”
 18. Еталон Страхування
 19. Страхова компанія “Київ”

Огляд основних програм і послуг

Кожна страховик пропонує різні програми страхування для туристів, що відрізняються за покриттям та вартістю. Загалом, до стандартного набору послуг входять:

 • Медичні витрати
 • Екстрена медична допомога
 • Транспортування до медичного закладу
 • Медична евакуація
 • Репатріація тіла
 • Страхування багажу
 • Страхування відповідальності перед третіми особами

Крім того, багато компаній пропонують додаткові опції, такі як:

 • Страхування від нещасного випадку
 • Страхування від затримки рейсу
 • Страхування від втрати документів
 • Страхування від скасування поїздки

При виборі страхової компанії враховуйте такі фактори:

 • Надійність та фінансова стабільність
 • Діапазон страхового покриття
 • Вартість поліса
 • Відгуки клієнтів

Звернувшись до однієї з компаній з нашого рейтингу, ви отримаєте надійний захист та спокій під час своєї подорожі. Мандруйте з упевненістю, знаючи, що ви застраховані від непередбачених ситуацій.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215