В цій статті детально розглядаємо: Все про добровільне страхування громадянської відповідальності водіїв (ДГО): переваги додаткового страхування, його різниця від ОСАГО та ситуації, коли ДГО може стати в нагоді.

Добровільне страхування громадянської відповідальності водіїв (ДГО) – це вид страхування, який захищає водія від фінансових втрат, пов’язаних з його відповідальністю за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю або майну інших осіб в результаті дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

Переваги додаткового страхування

 • Розширене покриття. ДГО забезпечує більш широке покриття, ніж обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСАГО). Крім шкоди, заподіяної майну та здоров’ю інших осіб, ДГО також може покривати шкоду, заподіяну власному автомобілю страхувальника.
 • Вищі ліміти відповідальності. Ліміти відповідальності за ДГО зазвичай вищі, ніж за ОСАГО. Це означає, що страховик компенсує більшу суму шкоди, заподіяної страхувальником.
 • Захист від регресних вимог. Якщо страхувальник винен у ДТП, то страховик за ОСАГО може пред’явити йому регресну вимогу на відшкодування виплаченого страхового відшкодування. ДГО захищає страхувальника від таких вимог.

Різниця між ДГО та ОСАГО

 • Обов’язковість. ОСАГО є обов’язковим видом страхування для всіх власників транспортних засобів, зареєстрованих в Україні. ДГО є добровільним видом страхування.
 • Покриття. ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та майну інших осіб в результаті ДТП. ДГО покриває більш широкий спектр збитків, включаючи шкоду, заподіяну власному автомобілю страхувальника.
 • Ліміти відповідальності. Ліміти відповідальності за ОСАГО встановлюються державою. Ліміти відповідальності за ДГО встановлюються страховиком і можуть бути вищими, ніж за ОСАГО.
 • Захист від регресних вимог. ОСАГО не захищає страхувальника від регресних вимог. ДГО захищає страхувальника від таких вимог.

Ситуації, коли ДГО може стати в нагоді

 1. Якщо ви часто їздите на автомобілі і є високий ризик потрапити в ДТП.
 2. Якщо ви маєте дорогий автомобіль і хочете захистити його від фінансових втрат в результаті ДТП.
 3. Якщо ви хочете захиститися від регресних вимог страховика за ОСАГО.
 4. Якщо ви хочете отримати додаткові виплати в разі ДТП, наприклад, за втрату працездатності або моральну шкоду.

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто вам оформляти ДГО, проконсультуйтеся зі своїм страховим агентом. Він допоможе вам підібрати оптимальний страховий поліс, який буде відповідати вашим потребам і фінансовим можливостям.

Що таке ДГО і навіщо його оформляти?

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215