В цій статті детально розглядаємо: Роз’яснення щодо необхідності оформлення поліса ОСАГО для причепів до транспортних засобів, відповідно до законодавства України.
Чи потрібно ОСАГО на причіп?

Відповідно до чинного законодавства України, власники транспортних засобів зобов’язані мати поліс ОСАГО. Однак виникає питання: чи поширюється ця вимога на причепи? Роз’яснимо це питання.

Роз’яснення щодо необхідності оформлення поліса ОСАГО для причепів до транспортних засобів, відповідно до законодавства України

Згідно зі статтею 9 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”, обов’язковому страхуванню підлягають цивільно-правова відповідальність власників транспортних засобів, які використовуються на території України, у тому числі причепів до них.

Отже, відповідно до чинного законодавства України, наявність поліса ОСАГО є обов’язковою для всіх транспортних засобів, включаючи причепи.

Відсутність поліса ОСАГО на причіп може призвести до накладення штрафу в розмірі від 425 до 850 гривень, а також до затримання транспортного засобу до моменту оформлення поліса.

Щоб уникнути цих проблем, власникам причепів слід своєчасно оформляти поліс ОСАГО. Це можна зробити в будь-якій страховій компанії, що має відповідну ліцензію.

Вартість поліса ОСАГО для причепа залежить від ряду факторів, таких як тип причепа, його вантажопідйомність, регіон реєстрації транспортного засобу та інші. В середньому, вартість поліса ОСАГО для причепа становить від 200 до 500 гривень на рік.

Оформлення поліса ОСАГО на причіп є не тільки вимогою законодавства, але й способом захистити себе від фінансових витрат у разі ДТП.

    By Богданов Віталій

    Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


    Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215