В цій статті детально розглядаємо: Роз’яснення можливості оформлення туристичної або медичної страховки для українців, які вже знаходяться за кордоном.
Чи можна оформити туристичну (медичну) страховку, перебуваючи за кордоном

Життя сповнене непередбачуваних ситуацій, і коли ви подорожуєте за кордон, важливо мати страховку, яка захистить вас у разі непередбачених обставин. Туристична або медична страховка може покрити витрати на медичне обслуговування, евакуацію та інші непередбачені витрати.

Але що робити, якщо ви вже перебуваєте за кордоном і забули оформити страховку? Чи можна оформити її дистанційно, не повертаючись додому?

Так, можна!

Існує кілька способів оформити туристичну або медичну страховку, перебуваючи за кордоном:

 1. Онлайн

Багато страхових компаній пропонують можливість оформити страховку онлайн. Для цього вам потрібно зайти на сайт страхової компанії, вибрати потрібний тип страховки та заповнити заявку. Після оплати страховки ви отримаєте поліс на електронну пошту.

 1. Через агента

Якщо ви не хочете оформляти страховку онлайн, ви можете звернутися до агента страхової компанії. Агенти страхових компаній є в багатьох країнах світу, тому ви зможете знайти агента, який говорить вашою мовою та допоможе вам оформити страховку.

 1. Через посольство

Якщо ви не можете знайти агента страхової компанії, ви можете звернутися до посольства України в країні, де ви перебуваєте. Посольство може допомогти вам знайти страхову компанію, яка пропонує страховку для українців, які перебувають за кордоном.

Вартість туристичної або медичної страховки для українців, які перебувають за кордоном, залежить від декількох факторів:

 • Віку застрахованої особи
 • Терміну страховки
 • Країни, в якій ви подорожуєте
 • Типу страховки

Перед тим, як оформити страховку, уважно ознайомтеся з умовами договору страхування. Переконайтеся, що ви розумієте, які ризики покриває страховка, і які випадки не є страховими.

Оформлення туристичної або медичної страховки для українців, які перебувають за кордоном, є важливим кроком для забезпечення своєї безпеки та захисту від непередбачених витрат. Скористайтеся одним із способів оформлення страховки, описаних у цій статті, щоб подорожувати безтурботно та насолоджуватися поїздкою.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215