Підбірка нових привітань Нові привітання з трійцею. Цікаві та веселі, юморні та саркастичні – привітання Нові привітання з трійцею на будь-який смак.

Трійця — одне з найсвітліших і найрадісніших свят у році. Це день, коли ми згадуємо про сходження Святого Духа на апостолів і про заснування Церкви Христової. Трійця — це також день, коли ми святкуємо красу природи і дякуємо Богові за все те хороше, що він нам дав.

Якщо ви шукаєте гарні слова, щоб привітати своїх близьких і друзів з Трійцею, ми підготували для вас кілька варіантів:

Щирі привітання з Трійцею

 • Зі святом Трійці! Бажаю вам миру, любові, добра і благополуччя. Нехай цей день буде наповнений радістю і щастям.
 • Вітаю вас з Трійцею! Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і успіхів у всіх ваших справах.
 • Нехай свято Трійці принесе у ваш дім мир, спокій і благодать. Бажаю вам добра, любові і щастя.
 • У цей світлий день Трійці бажаю вам міцної віри, невичерпної надії і безмежної любові. Нехай Господь благословить вас і вашу родину.
 • Зі святом Трійці! Бажаю вам радості, щастя і благополуччя. Нехай цей день буде наповнений теплом і любов’ю.

Крім щирих слів, ви можете також порадувати своїх близьких і друзів подарунками. Ось кілька ідей:

 • Ікона Святої Трійці.
 • Книга про історію і традиції свята Трійці.
 • Набір трав’яного чаю.
 • Кошик з фруктами і ягодами.
 • Букет квітів.

Незалежно від того, що ви виберете, головне – привітати своїх близьких і друзів з Трійцею щиро і від душі. Нехай цей день буде для них наповнений радістю, щастям і благополуччям!

Нові привітання з трійцею

 • Нехай Трійця благословить вас здоров’ям, щастям і любов’ю! Бажаю, щоб ваше серце завжди було сповнене радості, а душа – спокою. Христос воскрес!
 • Трійця – це свято єдності Отця, Сина і Святого Духа. Нехай ця єдність буде і у ваших сім’ях! Бажаю вам любові, порозуміння і підтримки. Христос воскрес!
 • Свята Трійця – це свято надії. Нехай ця надія завжди живе у ваших серцях! Бажаю вам віри в краще, сили духу і стійкості перед випробуваннями. Христос воскрес!
 • Трійця – це свято любові. Нехай ця любов наповнює ваші серця! Бажаю вам любити і бути коханими, знаходити радість у кожній миті життя. Христос воскрес!
 • Свята Трійця – це свято миру. Нехай мир панує у ваших душах і у ваших домівках! Бажаю вам спокою, тиші і гармонії. Христос воскрес!
 • Трійця – це свято радості. Нехай радість наповнює ваші серця! Бажаю вам посмішок, сміху і щасливих моментів. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе вам міцне здоров’я, невичерпну енергію та натхнення на нові звершення! Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб у вашому домі завжди панували любов, гармонія та взаєморозуміння. Нехай Свята Трійця благословить вашу родину! Христос воскрес!
 • У цей святковий день бажаю вам душевної рівноваги, внутрішнього спокою та наповненості серця Божою благодаттю. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваше життя нові можливості, успішні починання та реалізацію найсміливіших планів! Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця наповнила ваше серце любов’ю до Бога, ближніх та до самого себе. Нехай ця любов буде вашим путівником у житті! Христос воскрес!
 • Нехай Трійця стане початком нового духовного зростання, зміцнення віри та набуття життєвої мудрості. Христос воскрес!
 • У день Святої Трійці бажаю вам отримати благословення від Бога, знайти мир у душі та наповнитися світлом і радістю. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваш дім достаток, процвітання та благополуччя. Бажаю вам фінансового благополуччя та успіху в усіх ваших починаннях. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас джерелом натхнення, творчого підйому та нових ідей. Нехай ваш талант розквітає і приносить радість вам та оточуючим. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця наповнить ваше життя позитивними емоціями, яскравими враженнями та незабутніми моментами. Бажаю вам щасливих подорожей, цікавих зустрічей та здійснення заповітних мрій. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця принесла у ваше життя гармонію та баланс. Нехай ваші думки, слова та дії будуть сповнені любові, миру та доброти. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця стане для вас днем духовного оновлення та очищення. Бажаю вам позбутися від негативних думок та емоцій, відкрити своє серце для Божої благодаті та наповнитися позитивною енергією. Христос воскрес!
 • У день Святої Трійці бажаю вам знайти свою внутрішню силу та впевненість у собі. Нехай ваші рішення будуть мудрими, а дії – рішучими. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваше життя нових друзів та надійних партнерів. Бажаю вам оточити себе людьми, які вас люблять, підтримують та надихають. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас днем прощення та примирення. Нехай усі образи та непорозуміння залишаться в минулому, а ваші стосунки з близькими стануть ще міцнішими. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця наповнить ваше життя новими можливостями та перспективами. Бажаю вам знайти свій шлях у житті, реалізувати свої таланти та досягти поставлених цілей. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас днем радості та святкування. Нехай ваш дім буде сповнений сміхом, музикою та танцями. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваше життя мир та спокій. Бажаю вам відчути єдність з Богом, природою та оточуючими людьми. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас днем натхнення та творчого підйому. Нехай ваші ідеї будуть сміливими, а проекти – успішними. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця наповнить ваше життя любов’ю та добротою. Бажаю вам любити і бути коханими, дарувати радість оточуючим та робити світ кращим. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас днем духовного зростання та розвитку. Нехай ваше знання про Бога поглиблюється, а ваша віра стає сильнішою. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваше життя процвітання та достаток. Бажаю вам фінансового благополуччя, успіху в бізнесі та реалізації ваших матеріальних бажань. Христос воскрес!
 • Бажаю, щоб Свята Трійця стала для вас днем щастя та радості. Нехай ваші серця наповняться любов’ю, а ваші обличчя сяють посмішками. Христос воскрес!
 • Нехай Трійця принесе у ваше життя мир та спокій. Бажаю вам відчути єдність з Богом, природою та оточуючими людьми. Христос воскрес!

Смішні привітання з трійцею

2. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб у Вашому домі завжди панували мир і злагода, щоб Ваші серця були сповнені любові, а життя було сповнене щастя!

3. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же солодким і ароматним, як березовий сік, і таким же чистим і світлим, як роса на траві!

4. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же яскравим і барвистим, як квіти на лузі, і таким же теплим і затишним, як сонячний промінь!

5. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же багатим і щедрим, як земля, і таким же вільним і безтурботним, як пташка в небі!

6. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же довгим і щасливим, як століття, і таким же світлим і радісним, як сонце!

7. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же мирним і спокійним, як ліс, і таким же повним любові і щастя, як сім’я!

8. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же солодким і приємним, як мед, і таким же міцним і надійним, як дуб!

9. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же яскравим і барвистим, як веселка, і таким же легким і безтурботним, як хмаринка!

10. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же багатим і щедрим, як урожай, і таким же теплим і затишним, як бабусин будинок!

11. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же довгим і щасливим, як річка, і таким же чистим і світлим, як джерело!

12. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же мирним і спокійним, як озеро, і таким же повним любові і щастя, як сім’я!

13. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же солодким і приємним, як цукерка, і таким же міцним і надійним, як сталь!

14. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же яскравим і барвистим, як феєрверк, і таким же легким і безтурботним, як політ птаха!

15. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же багатим і щедрим, як скарб, і таким же теплим і затишним, як камін!

16. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же довгим і щасливим, як казка, і таким же чистим і світлим, як роса на траві!

17. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же мирним і спокійним, як сон дитини, і таким же повним любові і щастя, як сім’я!

18. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же солодким і приємним, як мед, і таким же міцним і надійним, як граніт!

19. Привітання з Трійцею! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же яскравим і барвистим, як веселка, і таким же легким і безтурботним, як хмаринка!

20. З Трійцею Вас! Бажаю, щоб Ваше життя було таким же багатим і щедрим, як урожай, і таким же теплим і затишним, як бабусин будинок!

  By Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215