Для зберігання сиру замість плівки краще використовувати пергаментний папір або спеціальний контейнер, що дозволяє сиру “дихати”, зберігаючи його свіжість та смак на довший термін.
Не ховайте сир у плівку: Експерти поділилися порадами, як зберегти його свіжість і смак
Сир – один з улюблених продуктів українців. Він смачний, поживний і універсальний. Однак, щоб сир довше залишався свіжим і смачним, важливо правильно його зберігати.

Чому не можна зберігати сир у плівці?

Багато хто звикли зберігати сир у харчовій плівці. Однак це не найкращий спосіб. Плівка не пропускає повітря, через що сир може почати задихатися і псуватися.

Як правильно зберігати сир?

Для зберігання сиру замість плівки краще використовувати пергаментний папір або спеціальний контейнер, що дозволяє сиру “дихати”. Ось кілька порад щодо зберігання різних видів сиру:

Тверді сири (пармезан, чеддер)

* Загорніть сир у пергаментний папір або покладіть у спеціальний контейнер.
* Зберігайте у холодильнику до 6 місяців.

М’які сири (брі, камамбер)

* Зберігайте у своїй оригінальній упаковці або в пергаментному папері.
* Зберігайте у холодильнику до 2 тижнів.

Свіжі сири (моцарелла, фета)

* Зберігайте у розсолі або воді.
* Зберігайте у холодильнику до 1 тижня.

Корисні поради

* Завжди перевіряйте дату виготовлення сиру перед його покупкою.
* Не заморожуйте сир, оскільки це може змінити його текстуру і смак.
* Сир з пліснявою не можна зберігати більше 1 місяця.
* Якщо ви помітили, що на сирі з’явилася пліснява, викиньте його.

Правильне зберігання сиру дозволить вам насолоджуватися його свіжістю та смаком протягом більш тривалого часу. Спробуйте наші поради і переконайтеся самі!

    Від Ельвіра Століна

    Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


    Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215