Маленькі подряпини на ламінаті можна замаскувати за допомогою спеціальних воскових олівців або маркерів для дерева, що підходять за кольором. Для глибших подряпин можна використати ремонтний набір для ламінату.
Ефективні поради експертів: як усунути подряпини на ламінаті та повернути його первісний вигляд

Ламінат – популярне підлогове покриття, яке відрізняється міцністю та довговічністю. Однак, як і будь-який інший матеріал, він може подряпатися з часом. Не поспішайте впадати у відчай, адже існують ефективні способи відновити первозданний вигляд ламінату.

Дрібні подряпини

Якщо подряпини на ламінаті незначні, їх можна замаскувати за допомогою спеціальних воскових олівців або маркерів для дерева, які підходять за кольором. Для цього очистіть подряпину від пилу та бруду, а потім акуратно нанесіть на неї засіб. Дайте воску або маркеру висохнути і відполіруйте поверхню м’якою тканиною.

Глибокі подряпини

Для усунення глибоких подряпин на ламінаті знадобиться ремонтний набір. Такий набір зазвичай містить шпаклівку, відповідну кольору підлоги, шпатель та інструкцію з використання.

 • Очистіть подряпину від пилу та бруду.
 • Заповніть подряпину шпаклівкою за допомогою шпателя, розрівнюючи поверхню.
 • Дайте шпаклівці висохнути згідно з інструкцією.
 • Відполіруйте поверхню м’якою тканиною або губкою.

Порада: Перед використанням ремонтного набору протестуйте його на непомітній ділянці ламінату, щоб переконатися, що він підходить за кольором і текстурою.

Інші поради

Щоб уникнути подряпин на ламінаті, дотримуйтесь цих рекомендацій:

 • Використовуйте килимки та захисні накладки на меблі, щоб зменшити тертя.
 • Регулярно підмітайте або пилососьте підлогу, щоб видалити пил і бруд.
 • Використовуйте м’ку тканину або губку для очищення ламінату.
 • Не використовуйте агресивні хімікати або абразивні чистячі засоби.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете усунути подряпини на ламінаті та повернути йому первісний вигляд. Ваш ламінат знову буде виглядати бездоганно і радуватиме вас своїм сяйвом.

  Від Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215