Найгірші місця в літаку

В цій статті детально розглядаємо: Поради щодо вибору місць у літаку та огляд місць, які можуть бути некомфортними або менш зручними для пасажирів під час польоту.

Якщо ви плануєте летіти, вибір місця може зробити величезну різницю у вашому комфорті. Ось деякі з найгірших місць в літаку, яких слід уникати за можливості:

Поруч із туалетами

Ці місця зазвичай мають менше місця для ніг, і вам доведеться слухати шум дверей туалету та людей, що користуються ними. Крім того, запах може бути неприємним.

Поруч із кухнею

Як і місця біля туалетів, ці місця мають менше місця для ніг і можуть бути галасливими. Вам також доведеться мати справу з запахом їжі та напоїв.

Посередині ряду

Ці місця мають найменше місця для ліктів, і вам доведеться вставати кожного разу, коли хтось хоче пройти.

Останній ряд

Останній ряд зазвичай має менше місця для відкидання спинки сидіння, і вам може бути некомфортно сидіти протягом тривалого періоду часу. Крім того, ви будете останнім, хто вийде з літака, коли він приземлиться.

Поруч із аварійним виходом

Хоча ці місця зазвичай мають більше місця для ніг, вам не дозволять тримати там ручну поклажу, і вам, можливо, доведеться залишати її в багажному відділенні.

Поруч із дітьми

Якщо ви не подорожуєте з дітьми, місця поруч із ними можуть бути некомфортними. Діти часто бувають галасливими і неспокійними, і вони можуть заважати вашому відпочинку.

Поради щодо вибору місць у літаку

Щоб уникнути цих неприємних місць, ось кілька порад щодо вибору місць у літаку:

 • Зареєструйтесь на рейс якомога раніше. Це дасть вам більше шансів отримати хороше місце.
 • Вибирайте місця біля вікна або проходу. Це дасть вам більше місця для ліктів і вам не доведеться вставати кожного разу, коли хтось хоче пройти.
 • Якщо ви подорожуєте з дітьми, вибирайте місця біля перегородки. Це дасть вам більше місця для ніг і вам не доведеться турбуватися про те, що діти будуть заважати іншим пасажирам.
 • Уникайте місць біля туалетів, кухні та аварійних виходів. Ці місця зазвичай мають менше місця для ніг і можуть бути галасливими.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215