В цій статті детально розглядаємо: Детальний огляд процесу підготовки та необхідних документів для безпроблемного перевезення тварин за кордон, включаючи ветеринарні сертифікати та інші вимоги.
Правила перевезення тварин з України за кордон: які документи потрібні і де їх зробити

Якщо ви плануєте подорожувати за кордон разом зі своїм домашнім улюбленцем, вам необхідно знати правила перевезення тварин з України. Ці правила можуть відрізнятися залежно від країни призначення, тому важливо ознайомитися з ними заздалегідь.

Загальні вимоги до перевезення тварин за кордон

 • Тварина повинна бути вакцинована від сказу та інших захворювань, визначених країною призначення.
 • Тварина повинна мати ветеринарний паспорт міжнародного зразка.
 • Тварина повинна бути чіпована.
 • Для перевезення тварин необхідний спеціальний контейнер, який відповідає стандартам Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Детальний огляд процесу підготовки та необхідних документів для безпроблемного перевезення тварин за кордон

Щоб підготувати тварину до перевезення за кордон, необхідно:

 1. Вакцинувати тварину від сказу та інших захворювань. Вакцинацію необхідно проводити за графіком, визначеним ветеринарним лікарем. Остання вакцинація від сказу повинна бути зроблена не менше ніж за 30 днів до дати подорожі.
 2. Оформити ветеринарний паспорт міжнародного зразка. Ветеринарний паспорт можна оформити у будь-якій державній ветеринарній клініці. Для цього необхідно надати паспорт тварини, ветеринарну книжку та довідку про вакцинацію від сказу.
 3. Чипувати тварину. Чипування тварин здійснюється в державних ветеринарних клініках. Для цього необхідно надати паспорт тварини та ветеринарну книжку.
 4. Придбати спеціальний контейнер для перевезення тварин. Контейнер повинен відповідати стандартам IATA. Його можна придбати в зоомагазинах або в авіакомпаніях.
 5. Забронювати квиток на літак для тварини. Бронювання квитка необхідно здійснювати заздалегідь, оскільки кількість місць для тварин на літаках обмежена.
 6. Зібрати всі необхідні документи для перевезення тварини за кордон. Документи необхідно пред’явити на ветеринарному контролі в аеропорту.

Документи, необхідні для перевезення тварин за кордон

 • Ветеринарний паспорт міжнародного зразка.
 • Довідка про вакцинацію від сказу.
 • Сертифікат про чіпування.
 • Довідка про стан здоров’я тварини.
 • Дозвіл на вивезення тварини з України.

Перевезення тварин за кордон – відповідальний процес, який вимагає ретельної підготовки. Дотримуючись цих правил, ви зможете без проблем подорожувати зі своїм домашнім улюбленцем.

  By Богданов Віталій

  Привіт, я — ваш провідник у світі автомобілів та страхування. За плечима більше десяти років досвіду в автомобільній індустрії та секторі страхування, що дозволяє мені ділитися з вами глибокими знаннями та практичними порадами.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215