Для швидкого наточення ножиць можна використовувати шматок алюмінієвої фольги або шкурку. Достатньо кілька разів прорізати ці матеріали, щоб леза стали гострішими.
Як швидко загострити ножиці: прості поради
Тупі ножиці – справжній біль у шиї, особливо якщо ви часто їх використовуєте. На щастя, існує кілька простих і швидких способів загострити ножиці в домашніх умовах, не вдаючись до послуг професіоналів.

Шматок алюмінієвої фольги

Один з найпростіших способів – використовувати шматок алюмінієвої фольги. Просто складіть фольгу в декілька шарів і зробіть кілька різких розрізів. Леза ножиць зіткнуться з фольгою, створюючи крихітні задирки, які відновлять їхню гостроту.

Шкурка

Ще один ефективний метод – використання наждачного паперу або шкурки. Покладіть шкурку на рівну поверхню і зробіть кілька різких розрізів. Абразивна поверхня шкурки зніме тонкий шар металу з лез, повертаючи їм гостроту.

Точильний камінь

Для більш серйозного загострення можна використовувати точильний камінь. Однак цей метод вимагає трохи більше майстерності. Тримайте ножиці під кутом 20-25 градусів до точильного каменю і злегка натискайте, проводячи лезами по каменю від п’яти до кінчика.

Інші поради

 • Перед загостренням переконайтеся, що ножиці чисті та вільні від бруду чи іржі.
 • Не використовуйте надмірну силу під час загострення, оскільки це може пошкодити леза.
 • Регулярно загострюйте ножиці, щоб підтримувати їх у хорошому стані.

Висновок

Загострення ножиць – це простий і недорогий спосіб продовжити термін їх служби та підвищити ефективність. Використовуючи будь-який з описаних вище методів, ви можете швидко і легко загострити ножиці в домашніх умовах, заощадивши час і гроші.

  By Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215