Слабкий напір води у душі може бути виправлений шляхом очищення душової головки від накипу або перевірки регулятора тиску. Також важливо перевірити, чи не заблоковані фільтри у вхідних трубах.
Як легко та швидко усунути слабкий напір води в душі: поради сантехніка
Слабкий напір води в душі може перетворити розслаблюючий ритуал на неприємне випробування. Однак не поспішайте викликати сантехніка, адже більшість причин низького напору можна легко усунути самостійно.

### Очищення душової головки від накипу

Найпоширенішою причиною слабкого напору є накопичення накипу в душовій головці. З часом відкладення кальцію і мінералів звужують отвори, обмежуючи потік води.

**Рішення:**

* Відкрутіть душову головку та замочіть її в розчині оцту (1 частина оцту на 1 частину води) на кілька годин.
* Почистіть отвори зубочисткою або тонкою дротиною.
* Промийте душову головку проточною водою.

### Перевірка регулятора тиску

Регулятор тиску води встановлюється на вхідних трубах, щоб запобігти пошкодженню сантехніки. Якщо регулятор встановлений неправильно або вийшов з ладу, це може знизити напір води.

**Рішення:**

* Знайдіть регулятор тиску на вхідних трубах.
* Переконайтеся, що він встановлений правильно (зазвичай за годинниковою стрілкою для збільшення тиску, проти годинникової стрілки для зменшення).
* Якщо регулятор вийшов з ладу, замініть його на новий.

### Перевірка фільтрів у вхідних трубах

Фільтри, встановлені на вхідних трубах, призначені для видалення забруднень з води. Забиті фільтри можуть обмежувати потік води.

**Рішення:**

* Знайдіть фільтри на вхідних трубах.
* Перевірте їх на наявність забруднень.
* Якщо фільтри забиті, очистіть або замініть їх.

### Інші можливі причини

* **Забиті труби:** Накопичення відкладень або засмічень у трубах може зменшити напір води. Для очищення труб можна використовувати хімічні засоби для прочищення або звернутися до сантехніка.
* **Низький тиск у водопроводі:** Якщо низький напір спостерігається у всіх сантехнічних приладах, це може свідчити про низький тиск у водопроводі. Зверніться до місцевого водоканалу, щоб перевірити наявність проблем з подачею води.

### Висновок

Виконавши ці прості кроки, ви зможете швидко і легко відновити сильний напір води в душі. Пам’ятайте, що регулярне технічне обслуговування, таке як очищення душової головки та перевірка фільтрів, допоможе запобігти появі проблем з напором води в майбутньому.

    Від Ельвіра Століна

    Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


    Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215