Жирні плями на одязі можна ефективно вивести за допомогою мила або розчину зі спирту та солі, що дозволяє розчинити жир без використання дорогих засобів.
Економні поради від фахівців: як вивести жирні плями з одягу без великих витрат

Вступ

Жирні плями на одязі – справжній головний біль. Вони псують естетичний вигляд, залишають неприємний запах і виводяться не так легко, як хотілося б. Однак не поспішайте витрачати цілий статок на дорогі плямовивідники. Є чимало ефективних та економічних способів вивести жирні плями з одягу, які доступні кожному.

Засоби для виведення жирних плям

 • Мило: Звичайне господарське мило може чудово впоратися з жирними плямами. Натріть пляму милом і залиште на деякий час, перш ніж випрати одяг.
 • Спирт і сіль: Сіль допомагає вбирати жир, а спирт його розчиняє. Змішайте 1 частину спирту з 2 частинами солі та нанесіть суміш на пляму. Залиште на 10-15 хвилин, потім виперіть одяг.
 • Порошок для прання: Розведіть порошок для прання у теплій воді та замочіть у цьому розчині одяг із жирною плямою. Залиште на 30-60 хвилин, потім виперіть як зазвичай.
 • Засіб для миття посуду: Завдяки своїм жиророзчинним властивостям засіб для миття посуду також може бути ефективним у виведенні жирних плям. Нанесіть кілька крапель на пляму і втирайте її в тканину. Залиште на 10-15 хвилин, потім виперіть одяг.
 • Оцет: Білий оцет є природним розчинником жиру. Змочіть ганчірку оцтом і протріть нею пляму. Залиште на 15-20 хвилин, потім виперіть одяг.

Поради щодо виведення жирних плям

 • Завжди перевіряйте засіб на непомітній ділянці тканини, щоб переконатися, що він не пошкоджує її.
 • Наносите засіб на пляму, а не на весь одяг.
 • Залишайте засіб на плямі достатньо довго, щоб він подіяв.
 • Не тріть пляму занадто сильно, оскільки це може пошкодити тканину.
 • Після нанесення засобу ретельно виперіть одяг.

Висновок

Виведення жирних плям з одягу не обов’язково має бути дорогим процесом. За допомогою простих і доступних засобів, таких як мило, спирт, сіль, порошок для прання, засіб для миття посуду та оцет, ви можете легко видалити ці неприємні плями та повернути своєму одягу свіжий і чистий вигляд. Не забувайте дотримуватися наведених порад, щоб отримати найкращі результати та зберегти свої речі в ідеальному стані.

  Від Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215