Мікрохвильова піч значно спрощує процес приготування їжі, але не всі продукти придатні для розігріву в ній. В цій статті ми розглянемо п’ять продуктів, від розігріву яких у мікрохвильовці краще відмовитися, щоб уникнути втрати корисних властивостей або навіть здоров’я. Зокрема, мова піде про яйця, гриби, картоплю, куряче м’ясо та оброблені м’ясні вироби.
5 продуктів, які нельзя розогревать в микроволновке: Полезные советы

Мікрохвильова піч значно спрощує процес приготування їжі, але не всі продукти придатні для розігріву в ній. В цій статті ми розглянемо п’ять продуктів, від розігріву яких у мікрохвильовці краще відмовитися, щоб уникнути втрати корисних властивостей або навіть здоров’я.

Яйця

Розігрів яєць у мікрохвильовці може призвести до їх вибуху, що не тільки зіпсує їжу, а й може пошкодити саму мікрохвильовку. Це пов’язано з тим, що висока температура всередині мікрохвильової печі створює тиск, який може розірвати шкаралупу яйця. Крім того, розігрів яєць у мікрохвильовці може призвести до нерівномірного приготування, що може призвести до отруєння.

Гриби

Гриби містять багато білка, який може стати токсичним при нагріванні в мікрохвильовці. Крім того, гриби часто містять бактерії, які можуть вижити при розігріванні в мікрохвильовці і викликати харчове отруєння.

Картопля

Картопля містить крохмаль, який при нагріванні в мікрохвильовці може перетворитися на акриламід. Акриламід є потенційно канцерогенною речовиною, яка може підвищити ризик розвитку раку. Тому краще розігрівати картоплю в духовці або на плиті.

Куряче м’ясо

Куряче м’ясо може містити бактерії, які можуть вижити при розігріванні в мікрохвильовці і викликати харчове отруєння. Тому краще розігрівати куряче м’ясо в духовці або на плиті, щоб переконатися, що воно прогрілося рівномірно.

Оброблені м’ясні вироби

Оброблені м’ясні вироби, такі як ковбаса, сосиски та бекон, містять багато жиру і солі. При нагріванні в мікрохвильовці жир може витопитися і розбризкатися, що може призвести до пошкодження мікрохвильової печі. Крім того, висока температура може призвести до утворення канцерогенних речовин.

Отже, якщо ви хочете зберегти здоров’я і уникнути проблем з мікрохвильовою піччю, краще відмовитися від розігрівання в ній цих п’яти продуктів.

 • Чому не можна розігрівати яйця в мікрохвильовці?
 • Які корисні властивості втрачаються при розігріванні грибів у мікрохвильовці?
 • У мікрохвильовці яйця можуть вибухнути, оскільки тиск всередині них швидко зростає, а шкаралупа не дає пару вийти.
 • При розігріванні грибів у мікрохвильовці руйнується їх структура, що призводить до втрати корисних властивостей.

  By Ельвіра Століна

  Привіт! Я з радістю ділюся з вами своїм досвідом та знаннями в галузі здорового способу життя, фітнесу та лайфхаків для дому. Як палкий прихильник здорового способу життя, я постійно досліджую нові методи поліпшення фізичного та психологічного благополуччя.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedStringException: WMAC\JSMin: Unterminated String at byte 11246: 't allow more than one instance per element. Bound instance: ${Array.from(instanceMap.keys())[0]}.`); in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:215 Stack trace: #0 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #5 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(340): WMAC_PluginScripts->minify() #7 [internal function]: WMAC_PluginMain->endBuffering() #8 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #9 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #10 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #12 /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-includes/load.php(1260): do_action() #13 [internal function]: shutdown_action_hook() #14 {main} thrown in /home/hothjsau/i-marketing.kiev.ua/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 215